Stavby a opravy

Všetko, čo sa týka stavby a rekonštrukcie

Teplovodný výmenník v otvorenom krbe

Mnohí ľudia uprednostňujú v dome otvorené krby. Ako lepšie využiť teplo z takéhoto typu krbu?

Slovensko oneskorene nastúpilo na európsky trend. Odštartovala štátna podpora zatepľovania

Štáty v súčasnosti investujú do toho, aby motivovali ľudí znižovať ich spotrebu energií. Slovensko nie je výnimkou: od 16. marca môžu záujemci požiadať o štátny príspevok na zateplenie rodinných domov, ktorého cieľom je urýchliť ich premenu na úsporné jednotky.

Tri netoxické recepty na odstránenie plesne v dome

Naučte sa tieto tri triky na odstránenie plesne v domácnosti, ktorá je tak častým problémom.

Získajte viac priestoru v garáži

Garážové brányGaráž je ideálny priestor na skladovanie rôznych vecí od záhradného náradia až po vianočnú výzdobu. Jej správna organizácia vám prinesie viac úložného priestoru, väčší prehľad a bezpečnosť. Preto vám prinášame niekoľko tipov, ako si garáž správne upratať a efektívne využiť jej priestory.

Zateplenie podkrovia zabráni jeho prehrievaniu počas leta

HonterZateplenie podkrovia izolačnou penou FOAM-LOK™500 je ideálnym riešením problémov s únikom tepla v zime a prehrievaním počas letných horúčav. Ak hľadáte spôsob ako ušetriť náklady na kúrenie alebo klimatizáciu, zateplenie podkrovia je tou správnou voľbou.

Výmena okien na chate

Keď vám pri otváraní okien na vašej milovanej chate ostane v rukách kľučka alebo nebodaj celé okno, prípadne je chata zatuchnutá, plesnivá alebo sa nedá poriadne vykúriť, viete že je čas na výmenu starých okien za nové.

Vlhkost v drevenici

Dobry den,

Oprava drevenej steny

Zdravím vás chalupári. Po nejakom čase sme sa rozhodli zrenovovať jednu zo stien našej drevenice. Pred cca 6 rokmi bola celá chata obrúsená a natretá lakom (luxol), ale niektoré steny boli po čase znova začiernuté, takže šli do hnedej farby.

Mohlo by vás zaujímať

Syndikovať obsah

Tip

 V hrnci zmiešajte pól litra mrkvovej šťavy a 4 lyžice medu. Vymiešajte na sirup a pite ho po jednej lyžici niekoľkokrát denne.

Anketa

Princezná z ktorej rozprávky sa vám páči najviac?:

Kto je online

Momentálne online: 0 používateľov a 3 návštevníci.

Prihlásenie