Oznamy portálu

Články týkajúce sa portálu

Pošli fotku - získaj darček!

Máte peknú chalupu, alebo ste na nej niečo pekné vytvorili? Neváhajte a pošlite nám fotky aj s popisom a kontaktom na vás. Fotky a popis k nim po spracovaní zverejníme na našom portáli. Čítajte ďalej...

Čo hovoria naše ankety

Za niekoľko rokov prebehlo na našom portáli niekoľko ankiet z ktorých niektoré sú stále otvorené a je možné sa do nich zapojiť aj teraz. Spravme si malý sumár z ich výsledkov.

Public relations články

Je na zákazníkovi, aký štýl článku si zvolí - interview, recenziu či predstavenie produktov a služieb. Článkom môžete nie len predstaviť nový produkt, obchod, službu, ale aj spraviť si anketu na istú tému. Prevádzkovateľ MojaChalupa.sk si vyhradzuje právo článok odmietnuť (napr.

Obzretie za rokom 2009

V starom roku 2009 sa toho udialo na našom portáli veľa. Čo nám rok priniesol a odniesol a čo nám prinesie rok 2010?

MojaChalupa.sk na Facebooku

Náš portál MojaChalupa.sk má už svoju prezentáciu i na Facebooku. Teraz sa môžete i vy stať jej fanúšikom.

Adresa: http://www.facebook.com/pages/MojaChalupask/96287036758?ref=mf

Podmienky používania portálu MojaChalupa.sk

Dokument obsahuje všeobecné informácie o právnom charaktere stránok webového (internetového) portálu „www.mojachalupa.sk“ spoločnosti JPHulla s.r.o.(ďalej len Spoločnosť), úpravu práv a povinností tretích osôb voči Spoločnosti pri používaní webových (internetových) s

Spustili sme Blogy

A je to tu! Po prvých dvoch mesiacoch od štartu portálu sme spustili žiadanú sekciu Blogy do ktorej môže pridávať príspevky každý prihlásený užívateľ.

Mohlo by vás zaujímať

Syndikovať obsah

Tip

Huby nakrájame na väčšie kúsky a povaríme vo vriacej osolenej vode 5 až 6 minút. Prepláchneme ich, necháme odkvapkať, naporcujeme na jednotlivé dávky do sáčkov alebo plastových dóz a zmrazíme. Zmrazené môžu zostať maximálne 2 až 3 mesiace.

Anketa

Princezná z ktorej rozprávky sa vám páči najviac?:

Kto je online

Momentálne online: 0 používateľov a 1 návštevník.

Prihlásenie