Na návšteve

Miesta a ľudia, ktorí môžu byť pre Vás inšpiráciou.

Pošli fotku - získaj darček!

Máte peknú chalupu, alebo ste na nej niečo pekné vytvorili? Neváhajte a pošlite nám fotky aj s popisom a kontaktom na vás. Fotky a popis k nim po spracovaní zverejníme na našom portáli. Čítajte ďalej...

Gazdovský dvor v Drietome - po rokoch

Gazdovský dvor v Drietome-po rokochUž je to päť rokov, čo nám poslal pán Jaroslav inšpiratívne fotografie zo svojej chalupy na Drietomských kopaniciach. Tieto sme samozrejme radi zverejnili na našich stránkach. Prekvapilo nás, keď nás po rokoch majiteľ opäť kontaktoval s novými fotkami zo svojej chalupy, aby sa opäť pochválil novinkami, ktoré na svojej chalupe spravil. Radi uverejňujeme tieto nové fotografie aj s jeho vlastným komentárom.

Zázrivská drevenica - časť 2.

Je to už vyše tri a pol roka, čo nám zaslal pán Krajčír informácie a fotky z rekonštrukcie drevenice v Zázrivej. Tento článok si do dnešného dňa prečítalo vyše 15 500 čitateľov, čo svedčí o tom, že ľudí veľmi zaujal. Dnes po rokoch sme radi, že môžeme uverejniť ďalšie obrázky, tentoraz z interiéru tejto krásnej chalupy. Obrázky hovoria samé za seba.

Ako pečú pizzu Chorváti

Pizza v zahradnom krbe

Na dovolenke v Chorvátsku sme videli zaujímavý spôsob pečenia pizze na záhradnom grile. V našich končinách je myslím si neznámy. Tu je teda návod.

 

Drevené odkvapy

Ešte na jar som si na výlete vo Vlkolínci všimol tento zaujímavý drevený odkvap. Kedysi bol bežnou súčasťou dreveníc, keďže plechové odkvapy boli luxusom. Dnes sa situácia otočila o 180°..

 

 

Drevokazna huba, drevomorka domaca

Posledné komentáre

Tip

Koberec na ktorý nám nakvapkal vosk očistíme tak, že z jeho oboch strán priložíme pijavý papier ktorý zvrchu jemne nahrejeme teplou plechovou šálkou alebo handrou. Vosk by sa mal postupne vsiaknuť do papiera. Papier postupne vymieňajte.

Anketa

Princezná z ktorej rozprávky sa vám páči najviac?:

Kto je online

Momentálne online: 0 používateľov a 3 návštevníci.

Prihlásenie