S náradím Fiskars sa môžete na prvý sneh tešiť

Ak vás po teplých jesenných dňoch ráno za oknami prekvapí snehová perina, nemusíte si hneď zúfať. Vďaka kvalitným nástrojom Fiskars sa vám sneh podarí odpratať efektívne a rýchlo a vy si môžete užiť prvú tohtoročnú snehovú nádielku so svojimi deťmi ešte pred odchodom do práce. S výrobkami radu Fiskars SnowXpert™ s patentovanou, ostrou hranou, ktorá vydrží trikrát viac, než tradičné výrobky na upratovanie snehu, sa vám bude odpratávať sneh jedna radosť. Sú dostupné ako v signifikantnej čierno-oranžovej kombinácii tak aj štýlovej bielej, ktorá využíva rovnakú technológiu hrán – aj pre tie najnáročnejšie zimné podmienky.

S výrobkami radu Fiskars SnowXpert™ s patentovanou, ostrou hranou, ktorá vydrží trikrát viac, než tradičné výrobky na upratovanie snehu, sa vám bude odpratávať sneh jedna radosť. Sú dostupné ako v signifikantnej čierno-oranžovej kombinácii tak aj štýlovej bielej, ktorá využíva rovnakú technológiu hrán – aj pre tie najnáročnejšie zimné podmienky.

Pokovaná oceľová spevnená hrana je rozhodujúcim prvkom pre ľahšie zaborenie nástroja do ľadu a snehu a je istotou proti opotrebovaniu a zničeniu. Fiskars SnowXpert™ má novú, patentovanú hranu, ktorá je vystužená tvrdou oceľovou trubkou. Tá zvyšuje pevnosť a predlžuje odolnosť. Zaisťuje lepšiu prácu a dlhšiu trvácnosť výrobku a to až trojnásobne oproti súčasnému náradiu.

SnowXpert obsahuje náradie na celú zimu. Lopata na sneh Fiskars SnowXpert™ s ľahkou hliníkovou násadou je v mieste držania potiahnutá oranžovou vrstvou plastu. Ergonomicky navrhnuté držadlo ponúka pohodlný a pevný úchop aj pre ruky v tých najsilnejších rukaviciach. Časť slúžiaca na naberanie snehu z polypropylénu je ľahká a zároveň tvrdá pre jednoduché odhadzovanie sypkého snehu aj ťažkého snehu a to nielen okolo domu, ale aj áut a iných stiesnených miest.

Z rovnakého dizajnu a konštrukcie vychádza aj zhŕňač snehu Fiskars SnowXpert™, ktorý efektívne odstraňuje sneh priamo od zeme. Prevedenie šetrí váš chrbát a výrazne uľahčuje prácu keď odpratávate väčšie množstvo snehu z veľkých priestranstiev.

Ďalší zhŕňač snehu Fiskars SnowXpert™ s dlhou hliníkovou násadou je ideálny na odpratávanie menších vrstiev snehu. Funguje na princípe rolovania snehu pred sebou. Dizajn tohto výrobku zaisťuje vrstvenie zhrnutého snehu do upravených kôpok bez nutnosti ich ďalej tvarovať lopatou a je vhodný najmä pre menšie priestory a pre odpratávanie schodov.

Pre väčšie a otvorené priestranstvá zase užijete profesionálny zhŕňač snehu Fiskars SnowXpert™, ktorý má injektážne vytvarovanú lopatu, ktorá zabezpečuje stabilitu a ľahkosť. Vylepšený uhol rukoväte a pevný, rúrkovitý tvar zaručuje lepší komfort pri používaní.

Kompletné náradie na odstraňovanie snehuOkrem novej edície náradia Fiskars SnowXpert™ Fiskars ponúka ďalšie overené náradie na odpratávanie snehu. Či už siahnete po ľahkých hliníkových lopatách na odpratávanie snehu zo záhrady alebo okolo auta, po škrabke na ľad alebo profesionálnej rade zhŕňačov, môžete si byť istí, že vás zima neprekvapí!

www.fiskars.sk

Mohlo by vás zaujímať

Tip

Vlhkej klímy v komore sa zbavíme nasypaním kuchynskej soli do plytkej nádoby (napr. pekáč). Táto vlhkosť pohltí. Soľ treba po nasýtení vlhkosťou vymeniť.

Anketa

Princezná z ktorej rozprávky sa vám páči najviac?:

Kto je online

Momentálne online: 1 používateľ a 6 návštevníkov.

Online používatelia

  • admin

Prihlásenie